pra27

Zainteresowania naukowe:

korozja i ochrona powierzchniowa materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów termoelektrycznych oraz nowoczesnych materiałów dla energetyki

Doświadczenie naukowe:

Studia doktorskie: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki (2008-2014), specjalizacja: inżynieria materiałowa.

Tytuł rozprawy doktorskiej: "Utlenianie i ochrona powierzchniowa materiałów na osnowie CoSb3"

Studia magisterskie: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki (2003-208), specjalizacja: inżynieria materiałowa - materiały dla elektroniki.

Tytuł pracy dyplomowej: "Wpływ wybranych domieszek donorowych na właściwości termoelektryczne trójantymonku kobaltu"

Udział w projektach badawczych:

2015-2018 Opracowanie, badania mikrostruktury oraz optymalizacja własności nowoczesnych materiałów, projekt w ramach działalności statutowej AGH

2015 Quantitative micro/nanostructural characterisation of the steels and Ni-base superalloys for USC power plants, projekt realizowany w ramach Instytutu KMM-VIN (WG2- Energy)

2015 Functionally graded alumina-aluminium composites for brake discs application, projekt realizowany w ramach Instytutu KMM-VIN (WG1-Transport)

2011-2013 Utlenianie i ochrona powierzchniowa materiałów na osnowie CoSb3, Projekt Badawczy Promotorski

2007-2010 New Highly Efficient Composites for Thermoelectric Generators for Waste Heat Recovery, EEA Financial Mechanism and the Norwegian Financial Mechanism

Współpraca i staże:

2008 Tenneco Automotive, Edencoben, Niemcy