oskarZainteresowania naukowe:

- technologia spawania drutem proszkowym, mikroskopia elektronowa, inżynieria spajania

Wykształcenie:

2015 – obecnie – Doktorant Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, dziedzina: Inżynieria Materiałowa

2014-2015 – Studia magisterskie: Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, specjalność: Inżynieria Materiałowa – Inżynieria Spajania.

Tytuł pracy dyplomowej: „Badania złączy spawanych zbiorników LNG wykonanych ze stali X7Ni9 metodą 136”

2010-2014 – Studia inżynierskie: Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, kierunek: Inżynieria Materiałowa.

Tytuł pracy dyplomowej: „Ocena mikrostruktury i właściwości mechanicznych oraz opracowanie dokumentacji technologicznej złączy spawanych na podkładce stałej”

Hobby: muzyka, beletrystyka, nowinki technologiczne